واقعیت – حقیقت مذاکره بازیکن استقلال افتخاری

واقعیت – حقیقت: مذاکره بازیکن استقلال افتخاری استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث حکم اعدام جهت 2 مرد که به دختر دانشجو تجاوز کردند

مردان جوان که دختر دانشجویی را ربوده و او را مورد تجاوز قرار داده ‌بودند، با حکم دادگاه به اتهام تجاوز به عنف به اعدام محکوم شدند. 

حکم اعدام جهت 2 مرد که به دختر دانشجو تجاوز کردند

عبارات مهم : اعدام

مردان جوان که دختر دانشجویی را ربوده و او را مورد تجاوز قرار داده بودند، با حکم دادگاه به اتهام تجاوز به عنف به اعدام محکوم شدند.

به گزارش شرق، سال 93 دختر 19ساله ای درحالی که اوضاع بسیار آشفته ای داشت، به پلیس مراجعه کرد و مدعی شد دو مرد به او تجاوز کرده اند. دختر وحشت زده به مأموران گفت مردانی که در این واقعه شرکت داشتند، چهار نفر بودند ولی دو نفر آنها اقدام به تجاوز کردند. او در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت: من دانشجوی دانشگاه در ورامین هستم. روز اتفاق هم داشتم از دانشگاه به منزل برمی گشتم که سوار پرایدی شدم فکر کردم راننده مسافرکشی می کند.

او در راه شخصی را سوار کرد آن قدر این اتفاق طبیعی بود که من اصلا فکر نکردم فردی که سوار شده است مسافر نیست. نفر دیگری هم در ماشین بود کسی هم صحبتی نمی کرد. تا اینکه من از راننده خواستم توقف کند تا پیاده شوم. زمانی که می خواستم پیاده شوم، مردی که کنارم نشسته بود با چاقو من را ترساندن کرد و گفت بنشین. اول فکر کردم سارق هستند. گفتم هرچه دارم جهت شما اجازه دهید بروم، ولی قبول نکردند.

حکم اعدام جهت 2 مرد که به دختر دانشجو تجاوز کردند

آنها با ترساندن چاقو من را به منزل ای بردند و مورد تجاوز قرار دادند. وضعیتم آن قدر بد بود که می خواستم خودکشی کنم. دو مرد با یکی از دوستان ارزش تماس گرفتند و از او هم دعوت کردند که بیاید و به من تجاوز کند. من منتظر فرصتی بودم که خودم را بکشم. هنگامی که نفر سوم آمد و اوضاع من را دید، طوری وانمود کرد که انگار او هم می خواهد به من تجاوز کند و از دوستانش خواست از اتاق بیرون بروند بعد لباس های من را داد و کمکم کرد که فرار کنم. من هم که حالم خیلی بد بود ابتدا به منزل رفتم و بعد با مشورت اعضای خانواده ام و اصرار آنها شکایت کردم.

با توجه به مشخصاتی که دختر جوان از ناجی خود داد، مأموران او را شناسایی و دستگیر کردند. او در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت: دوستانم کامبیز و رامین با من تماس گرفتند و گفتند که دختری را آورده اند که در ازای پول رابطه برقرار می کند. من هم باور کردم و هنگامی که دعوتم کردند، به محلی که گفته بودند رفتم، ولی هنگامی که با دختر مواجه شدم دیدم دختر را ربوده اند و او اوضاع بسیار بدی دارد. دختر به شدت ترسیده بود حالت نیمه جان داشت و حالش اصلا خوب نبود. آن قدر گریه کرد که دلم برایش سوخت. وانمود کردم قصد برقراری رابطه دارم و از دوستانم خواستم محل را ترک کنند و بعد دختر را فراری دادم.’

مردان جوان که دختر دانشجویی را ربوده و او را مورد تجاوز قرار داده ‌بودند، با حکم دادگاه به اتهام تجاوز به عنف به اعدام محکوم شدند. 

با توجه به گفته های این مرد، مأموران کامران و رامین را بازداشت کردند. آنها ابتدا منکر همه چیز شدند، ولی هنگامی که دیدند که دوست ارزش توضیح داده چه اتفاقی افتاده هست، اتهام را قبول کردند و گفتند جهت تفریح این کار را انجام دادند. رامین که در مرکز میوه و تره بار کار می کند و متأهل هست، ادعا کرد نمی دانست کارش چه تاوانی دارد و از سر هیجان دست به این کار زده است.

آنها راجع به شخصی که جهت ربودن دختر جوان همراهی ارزش کرده بود، گفتند: نامش جلال و از دوستان قدیمی ما بود. گفتیم می خواهیم کمی تفریح کنیم و او هم قبول کرد، ولی بعد از اینکه دختر جوان را پیاده کرد خودش رفت و دیگر در محل حاضر نشد. جلال نیز براساس این گفته ها بازداشت شد. او گفت با دختر جوان رابطه ای نداشته و اتهام تجاوز را قبول نکرد، ولی دادسرا او را به اتهام آدم ربایی بازداشت کرد. با انجام تحقیقات اولیه، پرونده جهت پیگیری به شعبه 5 دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد. دو متهم در جلسه پیگیری حاضر شدند. دختر جوان نیز جهت بیان توضیحات خود به دادگاه آمد. او گفت: چهار سال از آن ماجرا می گذرد و من روزهای مشکل را پشت سر گذاشتم. اوضاع معنوی ام آن قدر خراب شد که مجبور شدم دانشگاه را ترک کنم و چهار سال است که تحت مداوا هستم و هنوز به حالت عادی بازنگشته ام. زندگی ام نابود شد. اگر مرد جوان نبود و من را از آن جهنم نجات نمی داد، قطعا خودکشی می کردم من گذشت نمی کنم شکایتم را بعد نمی گیرم و درخواست مجازات شدید جهت متهمان را دارم.

در ادامه متهمان در جایگاه حاضر شدند. آنها اتهام برقراری رابطه را قبول کردند، ولی این بار ادعا کردند دختر جوان خودش خواهان این رابطه بود، ولی با توجه به شهادت مردی که دختر جوان را نجات داده بود و سایر مدارک موجود در پرونده، هیئت قضات وارد شور شدند و کامبیز و رامین را به جرم تجاوز به عنف به اعدام محکوم کردند. همچنین درخصوص اتهام آدم ربایی مرد راننده نیز پرونده در دادسرا تکمیل و جهت محاکمه به دادگاه ارسال شده است و او نیز به زودی پای میز محاکمه می رود. مردی که دختر جوان را نجات داده بود هم با توجه به اینکه جرمی مرتکب نشده بود، جهت هر لحظه در این پرونده تبرئه شد.

حکم اعدام جهت 2 مرد که به دختر دانشجو تجاوز کردند

واژه های کلیدی: اعدام | ورامین | تجاوز به عنف | برقراری رابطه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog