واقعیت – حقیقت مذاکره بازیکن استقلال افتخاری

واقعیت – حقیقت: مذاکره بازیکن استقلال افتخاری استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شأن افتخاری مذاکره با بازیکن نیست/ ادعای تیام را بررسی می‌کنیم ، زمانی

عضو هیات مدیره کلوب استقلال با بیان اینکه شأن مدیرعامل مذاکره با یک بازیکن در یک کشور دیگر نیست، گفت: ادعای تیام مبنی بر مانع‌تراشی جهت او در کلوب را بررسی می‌ک

شأن افتخاری مذاکره با بازیکن نیست/ ادعای تیام را بررسی می‌کنیم ، زمانی

زمانی : شأن افتخاری مذاکره با بازیکن نیست/ ادعای تیام را بررسی می کنیم

عبارات مهم : مذاکره

عضو هیات مدیره کلوب استقلال با بیان اینکه شأن مدیرعامل مذاکره با یک بازیکن در یک کشور دیگر نیست، گفت: ادعای تیام مبنی بر مانع تراشی جهت او در کلوب را بررسی می کنیم.

حسن زمانی در گفتگو با مهر، با اشاره به تلاش کلوب استقلال جهت حفظ «مامه تیام» گفت: دوستان در کلوب کار مذاکره را شروع کرده اند و منتظریم نتیجه به هیات مدیره گزارش شود. امیدواریم که تیام حفظ شود. این بازیکن خودش علاقه دارد در استقلال بماند.

وی راجع به اینکه تیام شب گذشته مدعی شد افرادی در کلوب جهت او قبل از بازی با ذوب آهن مسئله سازی کرده اند و او از این بابت ناراحت هست، تاکید کرد: تیام مسائلی را مطرح کرده که روشن نیست. گویا افرادی از درون کلوب جهت او مسئله ایجاد کرده اند که او دلخور شده. تیام خودش بازیکن حرفه ای و اخلاقی است و کوچکترین مشکلی با این بازیکن نداشته ایم. قطعا اگر کسی سر راه تیام مانعی بگذارد، به شدت با او برخورد می کنیم.

شأن افتخاری مذاکره با بازیکن نیست/ ادعای تیام را بررسی می‌کنیم ، زمانی

عضو هیات مدیره کلوب استقلال ادامه داد: قطعا ادعای تیام را بررسی می کنیم تا ببینیم ماجرا چه بوده و از کجا آب می خورد.

زمانی همچنین در خصوص اینکه بعضی از کارشناسان و پیشکسوتان استقلال از سفر افتخاری به ترکیه جهت مذاکره با تیام انتقاد کرده بودند، تصریح کرد: بله شأن و جایگاه آقای افتخاری بالاتر از این است که در این سطح ورود کند. این کار در شأن مدیرعامل نیست که به یک کشور دیگر برود و با بازیکنی مذاکره کند. افتخاری می توانست راحت این بازیکن و مدیربرنامه هایش را در دفترش بخواهد و با آنها مذاکره کند!

عضو هیات مدیره کلوب استقلال با بیان اینکه شأن مدیرعامل مذاکره با یک بازیکن در یک کشور دیگر نیست، گفت: ادعای تیام مبنی بر مانع‌تراشی جهت او در کلوب را بررسی می‌ک

وی در پاسخ به این سئوال که کلوب جهت جانشینی تیام چه گزینه هایی مدنظر دارد؟ گفت: اولویت ما حفظ تیام است ولی قطعا کلوب هم گزینه هایی خواهد داشت.

عضو هیات مدیره کلوب استقلال در خصوص اوضاع حسین حسینی دروازه بان این تیم و زمزمه حضورش در تیم سپاهان هم خاطرنشان کرد: حسینی خودش اعلام کرده که یک استقلالی واقعی هست. او نسبت به تیمش تعصب دارد و قطعا حاضر نیست تصمیم به جدایی بگیرد؛ بخصوص اینکه بعد از جام جهانی می تواند به دروازه بان اول تیم ملی هم تبدیل شود.

واژه های کلیدی: مذاکره | بازیکن | استقلال | افتخاری | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog